قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سرویس های ایمان به دقت مطالعه فرمایید. با بازدید از وبسایت ما، ثبت اطلاعات، استفاده از سرویس های ارائه شده و/یا خرید محصولات ایمان شما رضایت خود را از مجموعه قوانین و شرایط حاکم بر وب سایت اعلام می دارید.

ارتباط با ایمان 
توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۰۶۶۹۹ و ۳۰۰۰۸۰۷۷۰۰۰۰۰۸ دو شماره‌ای است که ایمان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند، جهت اطلاع هرگونه تخلف و یا طرح سوال می توانید با ایمیل contact@imannote.com مکاتبه نمایید.

“لطفا اگر مجموعه قوانین حاکم وب سایت و ذکر شده در این بخش مورد قبول شما نیست تقاضا دارد از وب سایت استفاده ننمایید و هیچ اطلاعاتی در آن به ثبت نرسانید“.

1- اطلاعات جمع آوری شده

ما سه نوع از انواع اطلاعات را جمع آوری می کنیم:
I. اطلاعاتی که شما با آگاهی برای ایمان فراهم می آورید.
II. اطلاعاتی که ما از دیگران دریافت می کنیم.
III. اطلاعاتی که توسط تکنولوژی و سیستم ردیابی اتوماتیک دریافت می کنیم.

اطلاعات شما زمانی که در وب سایت عضو می شوید، در وب سایت ورود می کنید، اطلاعات حساب کاربریتان را به روز می کنید، سفارشی ثبت می کنید، به صورت آنلاین خرید می کنید، با بخش خدمات مشتریان تماس می گیرید، کاتالوگ دریافت می کنید، در قرعه کشی شرکت می نمایید و یا با شبکه های اجتماعی مربوط به  ایمان ایجاد ارتباط می نمایید، جمع آوری می شوند. ممکن است اطلاعات شما با مراجعه به فروشگاه های ایمان ، درخواست ارسال کاتالوگ و یا از طرق دیگر بازاریابی در پایگاه اطلاعات  ایمان ذخیره گردد. این داده ها ممکن است اطلاعات مربوط به نام، ایمیل، آدرس و یا اطلاعات تماس شما باشند. اگر تصمیم بگیرید اطلاعاتی از طریق وب سایت  ایمان برای دوستانتان ارسال کنید اطلاعات دوستانتان نیز در بانک اطلاعات ایمان ذخیره و برای ارسال ایمیل ها و در جهت مقاصد بازاریابی استفاده خواهد شد.
 ایمان ممکن است اطلاعاتی از طریق تکنولوژی و سیستم های ردیابی اتوماتیک دریافت و در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کند و از آن ها برای بهینه سازی و در جهت استفاده هرچه ساده تر وب سایت برای بازدید کنندگان استفاده نماید. به عنوان مثال وقتی از وب سایت  ایمان دیدن می فرمایید ما اطلاعاتی از قبیل آدرس آی.پی.، سیستم عامل کامپیوتر شما و نوع مرورگر اینترنت شما جمع آوری می کنیم تا در آنالیز آماری در جهت بهبود هرچه بیشتر وب سایت از آن ها بهره بگیریم.
در وب سایت  ایمان ممکن است از کوکی ها و تکنولوژی های مشابه استفاده شود. کوکی ها برای ذخیره آمار صفحاتی که شما در طول بازدیدتان از وب سایت  ایمان از آنها دیدن کرده اید استفاده می شوند و هیچ داده ای از اطلاعات شخصی شما از قبیل نام و آدرس را ذخیره نمی کند. کوکی ها برای فعال سازی و استفاده از امکاناتی از قبیل تشخیص کاربر در زمان بازدید مجدد از وب سایت، سرعت بخشیدن به جستجوی شما در وبسایت، پیگیری سفارشات شما و نحوه استفاده شما از وب سایت ایمان ، استفاده می شوند.کوکی ها به ما در بهینه سازی وب سایت و خدماتمان به شما یاری می رسانند. شما می توانید با غیر فعال کردن دریافت کوکی ها از منوی تنظیمات مرورگر اینترنتتان از دریافت آنها ممانعت بعمل آورید که ممکن است دیگر قادر به استفاده از بعضی از امکانات وب سایت نباشید. اگر این تنظیمات در مرورگرتان انجام نشده باشد بمحض بازدید از وب سایت  ایمان سیستم شما کوکی های مذکور را دریافت خواهد کرد.
شما با استفاده از وبسایت  ایمان رضایت خود را از استفاده از کوکی ها با مقاصد ذکر شده اعلام می دارید.

2. چگونه از اطلاعات شما استفاده می شود

اطلاعات ارائه شده توسط شما و یا جمع آوری شده توسط ایمان در مواردی از قبیل موارد زیراستفاده می گردد:
I. استفاده در معاملات بین شما و  ایمان ، انجام پروسه های مربوط به سفارشات شما و یا هرگونه قرارداد عقد شده بین شما و ایمان.
II. پاسخگویی به درخواست های شما
III. ارسال اخبار مربوط به  ایمان و شرکت های وابسته، ارسال پیام های بازرگانی توسط ایمیل و یا هر گونه شیوه الکترونیکی دیگر از قبیل اس.ام.اس. شما می توانید در صورت تمایل به عدم دریافت این پیغام ها در زمان ثبت نام در بخش مربوطه این تنظیمات را انجام دهید و یا از منوی حساب کاربریتان آنها را غیر فعال نمایید.
همچنین قابل ذکر است تاریخچه خرید های شما از ایمان به همراه اطلاعات شما برای ارائه سرویس هرچه بهتر در بانک اطلاعاتی  ایمان نگهداری خواهد شد. اطلاعات مربوط به علایق شما نیز در جهت بهینه سازی تجربه های آتی شما از بازدید وب سایت ایمان نگهداری خواهد شد.
برای تحقق مقاصد مذکور ممکن است اطلاعات شما با شرکت های وابسته به  ایمان و یا شرکت های ارائه دهنده سرویس هایی ازقبیل سرویس های آماری و مالی به  ایمان به اشتراک گذاشته شود. با فراهم نمودن اطلاعاتتان برای ما و یا استفاده از سرویس های ارائه شده در وب سایت موافقت خود را با قوانین حاکم اعلام می دارید، لطفا اگر موافق این شرایط نیستید به بازدیدتان از وب سایت  ایمان ادامه ندهید.
 ایمان و هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که در بخش نظر سنجی یا کامنت ها از خود ارائه می دهید نخواهد داشت.
 ایمان اطلاعات کاربران را در صورت بروز مواردی چون تخطی از قوانین وب سایت، به مخاطره انداختن حقوق  ایمان و یا دیگر کاربران خود جهت اقدامات قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد داد.همچنین در صورت تقاضای مراجع قانونی و یا به حکم قانون اطلاعات کاربران مورد حکم تسلیم خواهد شد.

3. چگونه ما از اطلاعات شما محافظت می کنیم

ما متعهد می شویم تا از اطلاعاتی که شما به  ایمان ارائه داشتید محافظت نماییم، هر گونه اطلاعات شخصی ارائه شده به  ایمان ، در سرور های امن و سیستم های داخلی  ایمان نگهداری می شوند.  ایمان تمام تلاش خود را در محافظت اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیر مجاز، تغییرات ناخواسته و یا افشای آنها به طرق غیر مجاز خواهد نمود. توجه داشته باشید که هیچ سیستم کامپیوتریی به طور کامل ایمن نمی باشد با این حال ما معتقد هستیم تمهیدات اتخاذ شده توسط  ایمان تا حد بسیار زیادی احتمال بروز این دست از مشکلات را کاهش می دهد، لذا در صورت بروز مشکلات اینچنینی مسئولیت آن با ایمان نخواهد بود.

4. دسترسی و به روزرسانی اطلاعات شخصی و لیست علاقمندی هایتان

اگر در وبسایت ایمان ثبت نام کرده باشید سیستم حاکم بر وب سایت ،به شما توانایی مشاهده، تصحیح و به روز رسانی اطلاعات شخصیتان را می دهد لازم به ذکر است اطلاعات مربوط به تاریخ تولدتان تنها یکبار قابل تصحیح است.

5. دریافت و انصراف از دریافت ایمیل

درصورت تمایل به عدم دریافت ایمیل های ارسالی از ایمان  می توانید با مراجعه به بخش کاربری خود این سرویس را غیر فعال نمایید  ،شایان ذکر است در هر زمان شما قادر به مشاهده اخبار و محصولات جدید در بخش مربوطه در وبسایت ایمان خواهید بود.

6. سلب مسئولیت های امنیتی

با اعلام رضایتتان در مورد قوانین ایمان شما تایید می کنید که تبادل اطلاعات روی اینترنت به صورت کامل امن نبوده و ایمان تمام تلاش خود را به توجه به موارد ذکر شده در مورد حفظ و نگهداری اطلاعات نموده است. توجه داشته باشید ایمان قادر به تضمین امنیت اطلاعات شما نبوده و ریسک ناشی از انتقال اطلاعات در بستر اینترنت به عهده کاربر است.

7. بروزرسانی قوانین ایمان

ممکن است در مواردی قوانین حاکم بر وب سایت به روز یا تصحیح شوند. هر زمانی که اصلاح یا تغییری در این زمینه اعمال شد خبر مربوطه از طریق وب سایت به کاربران اعلام خواهد شد. در صورتی که احساس کردید قوانین جدید حقوق کاربری شما را تحت تاثیر منفی قرارداده است برای مطلع ساختن ما از این امر لطفاً به info@imannote.com ایمیل بزنید.

8.ثبت آنلاین ، دریافت و ارجاع سفارشات

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ایمان به وسیله پیامک و ایمیل به کاربران اعلام خواهد شد و سفارش ثبت شده وارد روال پردازش و ارسال می گردد.
هزینه ارسال سفارشات براساس توضیحات مندرج در بند ۹ محاسبه خواهد شد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند توجه داشته باشید برای این منظور در بخش “آدرس ها من“باید آدرس و نام گیرنده مورد نظرتان را وارد نمایید، همچنین می توانید جهت دریافت کالا و فاکتور خرید از دو آدرس متفاوت استفاده نمایید. اوپراتور های ایمان پیش از ارسال سفارشات با کاربران تماس خواهند گرفت تا بهترین زمان را برای ارسال سفارشات هماهنگ نمایند. شایان ذکر است که ارائه کارت شناسایی در هنگام تحویل کالا الزامی است.
در صورت بروز مشکل در پردازش سفارش و یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده، بسته به انتخاب کاربر حد اکثر تا ۷ روز کاری و پس از کسر هزینه های احتمالی به حساب مشتری(به شماره کارت یا حسابی که خرید از آن صورت گرفته) واریز و یا اعتبار معادل آن را در حساب کاربری ایشان ذخیره خواهد شد و امکان استفاده در خرید بعدی از آن وجود خواهد داشت. جهت ارجاء کالای خریداری شده، کاربر باید حد اکثر تا ۷ روز کاری پس از خرید به بخش  “تاریخچه سفارشات” در پنل کاربری خود مراجعه و تقاضای ارجاء کند، اوپراتور های ایمان پس از بررسی درخواست با کاربر تماس خواهند گرفت. در زمان ارجاء سفارشات اگر دلیل ارجاء بروز اشتباهی از سوی مجموعه ایمان باشد هزینه ارجاء با مجموعه ایمان خواهد بود در غیر اینصورت کاربر می بایست هزینه ارسال را تقبل نماید.

9.شیوه ها و هزینه ارسال

  1. ناوگان حمل و نقلایمان :

ارسال کالاهای خریداری شده در سطح شهر تهران توسط ناوگان حمل و نقل ایمان صورت خواهد گرفت و حداکثر ۵ روز کاری پس از روز ثبت خرید به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال خریدهای بیشاز دو میلیون تومان در تهران تا درب فروشگاه رایگان و برای مشتریان شهرستان تا باربری رایگان خواهد بود.

اطلاعات تماس

آدرس : کیلومتر ۱۹ جاده قدیم کرج، شهر قدس، میدان قدس، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت، نبش کوچه ی صنایع ۴، پلاک ۵۲

تلفن : ۷-۰۲۱۴۶۸۱۲۷۱۶ ، فکس : ۰۲۱۴۶۸۱۳۸۱

نماد اعتماد الکترونیک

ایمان را دنبال کنید :

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.